Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun nowego Obcego już wkrótce?

 

W zeszłym miesiącu 20th Century Fox opublikowało pierwszy plakat filmu “Obcy: Przymierze”, ukazujący przyczajonego Ksenomorfa i potwierdzający przesunięcie premiery produkcji z 4 sierpnia 2017 na 19 maja 2017. Fani wciąż czekają na pierwszy trailer, a dziś studio opublikowało tajemnicze zdjęcie, mogące sugerować, że zwiastun ukaże się w niezbyt odległej przyszłości.

Zdjęcie z oficjalnego Twittera serii, zaprezentowało numer “220512052104”, a jeden z członków forum dotyczącego nowego filmu doszedł do tego, że przy przestawieniu cyfr, otrzymujemy datę “22.12, 12:05, 2104,” co może oznaczać dzień i godzinę pojawienia się trailera (2104 to rok w którym osadzona będzie historia – 10 lat po wydarzeniach z “Prometeusza”).

“Obcy: Przymierze” opowiadać będzie o losach statku wysłanego z misją na drugi kraniec galaktyki. Na planecie docelowej załoga zamiast raju odkrywa mroczny i wrogi świat, a na jej drodze staje android David, który ocalał z przeklętej ekspedycji przedstawionej w “Prometeuszu”. Reżyseruje Ridley Scott, za scenariusz odpowiedzialni są Jack Paglen i Michael Green.

W filmie pojawią się Michael Fassbender jako David (a także inny android, Walter), Noomi Rapace jako Elizabeth, a wesprą ich Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride i Billy Crudup. Poniżej możecie zobaczyć wspomniane wyżej zdjęcie, być może zapowiadające pierwszy trailer produkcji: