Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun trzeciego sezonu Black Sails

 

„Piraci” powracają na antenę z 3 sezonem już w styczniu przyszłego roku. Tymczasem stacja STARZ zaprezentowała oficjalny trailer produkcji.

Twórcami serialu są Jonathan E. Steinberg i Robert Levin, którzy współpracowali ze sobą na planie takich produkcji jak „Jeryho” i „Człowiek cel”, a jednym z producentów „Piratów” jest Michael Bay.

Akcja „Black Sails” toczy się na 20 lat przed wydarzeniami opisanymi w „Wyspie skarbów” Roberta Louisa Stevensona. Głównym bohaterem jest postrach mórz kapitan Flint, w którego wciela się Toby Stephens. W trzecim sezonie natomiast będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. Ray’a Stevensona w roli legendarnego pirata Czarnobrodego.

Serial zdobył niebywałą popularność, także poza USA. Jest wyświetlany w ponad 170 krajach i zdobył w tym roku 2 nominacje do prestiżowych nagród Emmy (za efekty specjalne i montaż dźwięku). Poprzednie sezony miały ogromną oglądalność, łącznie z widownią stacji STARZ i na platformach internetowych, zgromadziły ponad 4 mln widzów.

Watro przypomnieć, że mimo iż 3 sezon „Piratów” nie zadebiutował jeszcze na antenie, to STARZ już zapowiedziała, że powstanie kolejna, czwarta odsłona „Black Sails”.

W naszym kraju „Piratów” możemy oglądać na stacji HISTORY oraz na Canal+ Seriale.

Poniżej prezentujemy Wam najnowszy zwiastun 3 sezonu i plakat promocyjny „Piratów”.

 

piraci plakat