Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun We Can Be Heroes od Netflixa


„Będziemy bohaterami” („We Can Be Heroes”) to najnowsza filmowa propozycja familijna od Netflixa. W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji Roberta Rodrigueza.

Produkcja jest kontynuacją filmu z 2005 roku pt. „Rekin i Lava Przygoda w 3D”. Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca jedynki, Robert Rodriguez. W rolach głównych w widowisku wystąpią m.in. Pedro Pascal, Christian Slater, Taylor Dooley, Priyanka Chopra, Vivien Lyra Blair, YaYa Gosselin, Nathan Blair i Akira Akbar.

Oficjalny opis „Będziemy bohaterami”:

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno (Yaya Gosselin) nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno (Pedro Pascal). Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady (Priyanka Chopra), i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.

Premierę widowiska w ofercie Netflixa zaplanowano na 1 stycznia 2021 roku.