Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun Zanim się obudzę

 

Jest parę sytuacji, kiedy rodzice powinni zniszczyć marzenia dzieci – na przykład, jeżeli te chcą zostać dinozaurem, powinno się trochę sprowadzić je na ziemię. „Zanim się obudzę” proponuje dosłowne przedstawienie rodzicielskiego dylematu – co zrobić, jeśli koszmary Twojego dziecka pojawiają się w realnym świecie i usiłują wystraszyć cię na śmierć?

W zwiastunie możecie zobaczyć przerażające dziecko (w tej roli Jacob Tremblay) i jeszcze bardziej przerażające martwe dziecko, a także Thomasa Jane’a i Kate Bosworth, próbujących poradzić sobie z całym tym koszmarnym towarzystwem. Oficjalny opis produkcji poniżej:

Młode małżeństwo, po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca. Jessie (Kate Bosworth) i Mark (Thomas Jane) robią wszystko, by stworzyć dziecku kochającą się i szczęśliwą rodzinę. Szybko okazuje się jednak, że Cody (Jacob Tremblay), który jest uroczym i grzecznym chłopcem, skrywa mroczny sekret. Kiedy Cody zasypia, jego sny stają się rzeczywistością. Koszmary również… Rodzinę zaczynają nawiedzać wyśnione przez chłopca demony. Jessie i Mark zrobią wszystko, by dotrzeć do źródła lęków syna, zanim ich życie zmieni się nie do poznania.

„Zanim się obudzę” ma pojawić się w kinach 9 września 2016.