Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Batman Arkham City: Game of the Year Edition – w planie wydawniczym Cenega!

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że w jej planie wydawniczym znalazła się gra Batman Arkham City: Game of the Year Edition. Gra zostanie wydana 7 września 2012 roku w wersji na konsole Xbox 360®, Playstation 3® oraz na komputery osobiste w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.

Batman: Arkham City to gra okrzyknięta przez media jedną z najlepszych w historii. Sequel niezwykle wysoko ocenionej gry Batman: Arkham Asylum, która wyznaczyła nową jakość gier o komiksowych bohaterach.

Quincy Sharp – nowy Burmistrz Gotham postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham. Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, którego po raz pierwszy wspomaga Kobieta Kot.

Edycja Game of the Year zawiera dodatkowy, ostatni epizod historii – Zemsta Harley Quinn. Bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek, teraz dowodzi własnym gangiem i zwabia Batmana by ostatecznie zemścić się na Mrocznym Rycerzu. Ta rozszerzona wersja  zawiera także zestawy dodatków Kobieta Kot, Nightwing i Robin; mapy Wyzwań i zestaw skórek Arkham City. Cechy dodatku Zemsta Harley Quinn:

·         Ponad 2 godziny nowej zawartości.

·         Nowy wątek fabularny i wrogowie.

·         Wciel się w Batmana oraz Robina.

·         Zmierz się z nowym „Gangiem Harley Quinn”.

·         Odwiedź nowe lokacje.

·         Używaj zdolności nawigacyjnych Robina.

·         Zdobądź nowe przedmioty dla kolekcjonerów.

Edycja Batman Arkham City: Game of the Year Edition zawiera również wcześniejsze rozszerzenia gry, w tym:

·         Dodatek Kobieta Kot.

·         Dodatek Robin.

·         Dodatek Nigthwing.

·         Zestaw skórek Arkham City.

·         Zestaw dodatkowych map.