Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Będzie Baldurs Gate: Siege of Dragonspear!

Beamdog zapowiedział nowy dodatek do gry „Baldur’s Gate” o tytule „Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear”. Nowe obszary, nowe akcje i nowe przygody!

O samej grze:

Choć Sarevok jest martwy i jego plan wojny został zażegnany, spokój wymyka się z rąk mieszkańcom Baldur’s Gate. Krucjata nadciągająca z północy zmusza lokalnych mieszkańców do służby wojskowej i zakłóca handel wzdłuż Sword Coast. Charyzmatyczna wojowniczka znana jako Shininh Lady prowadzi swoją armię, a jej tło pozostaje owiane tajemnicą. Czy pogłoski mogą okazać się prawdą – czy tak jak Ty, jest ona dzieckiem boga?

Im bardziej przybliżasz się do Shining Lady, tym mocniej zdajesz sobie sprawę, że twój ojciec, martwy Lord of Murder wciąż rzuca cień na Twoją drogę. Baldur’s Gate pokłada w Tobie swoją wiarę, ale Ty musisz być całkowicie pewien, czyje interesy naprawdę służą dobru, zanim staniesz twarzą w twarz z Shining Lady pośród ruin zamku Dragonspear…

„Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear” dodaje nowy rozdział do sagi Bhaalspawn. Zdarzenia będą miały miejsce pomiędzy Baldur’s Gate i Baldurs’s Gate II i zajmą nam 25 godzin gry.