Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Bitwy Polan – strategiczna gra karciana potrzebuje Waszej pomocy

 

Na portalu wspieram.to trwa interesująca kampania: Dominik Płóciennik, profesjonalny grafik opracował grę karcianą „Bitwy Polan”. Projekt może zainteresować fanów remika, jest bowiem oparty jest o dodatkowe zasady kanasty i wzbogacony piękną szatą graficzną, nawiązującą do postaci plemion słowiańskich z X wieku. Szczegóły poniżej!

„Bitwy Polan” to gra karciana, przeznaczona dla 2-8 graczy, a szkielet remika został zachowany – do zwycięstwa należy stworzyć jak najwięcej układów z następujących kart wojów: Chłop(karta za 1 punkt), Łucznik (karta za 2 punkty), Tarczownik (karta za 3 punkty), Lekka Jazda (karta za 4 punkty), Rycerz Normański (karta za 5 punktów), Pancerny (karta za 6 punktów) i Wiking (karta za 12 punktów, która pełni rolę Jokera). Urozmaiceniem rozgrywki są karty wodzów, które w połączeniu z kartami wojów mogą dać spory zastrzyk punktów graczowi lub ochronić go przed ich stratą, gry przeciwnik przypuści atak. Wśród kart wodzów znalazły się takie postaci jak: Popiel, Piast, Siemowit, Lestek, Siemomysł, Mieszko I, Lestek, Czcibor, Otton I i Hodon. Szczegółową instrukcję znajdziecie pod tym adresem.

Bitwy Polan karty

Po szczegóły zapraszamy Was na stronę kampanii „Bitwy Polan” na wspieram.to. Akcja trwa do 4 grudnia, a zamierzonym celem twórców jest zgromadzenie 15 000 zł. Drukowany egzemplarz „Bitwy Polan” otrzymacie za wsparcie już od 46 zł!

Źródło: Bitwy Polan wspieram.to