Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Co na froncie Elekta?

What The Frog informuje o postępie prac nad karcianką „Elekta” Krzysztofa Głośnickiego, m.in. zmianach w dizajnie opakowań czy ukończeniu nowych grafik.

Pierwsza ilustracja, jaką przedstawili twórcy, to „Kultyści nekrotechniki”, opatrzeni notką:

Ukryci głęboko na cmentarzyskach maszyn splugawieni ludzie oddają cześć demon nekrotechniki. W bolesnych rytuałach zastępują części swoich ciał protezami i wszczepami, w które zaklęto upiory. Dążą do stania się w całości maszyną. Przerażają zarówno Wolne Klany jak i Ebionitów.

Postęp prac

Prace nad grą toczą się podobno na wielu frontach. Twórcy osiągają mniejsze lub większe kamienie milowe. Do realizacji pozostało jeszcze kilkanaście ilustracji. W lutym planują rozpocząć skład, natomiast druk przewidują w marcu

Projekty pudełek są prawie na wykończeniu. Udało się również zaprezentować efekty.

Dodatek „Wiedźmy”

Dodatek „Powołanie”

Dodatek „Spiż”. Osoby, które wsparły grę na zagramw.to otrzymają rozszerzenie w pakiecie

Projekt okładki gry. Ilustracja Spowiednika została poprawiona, zwiększono ilość szczegółów oraz dopasowano kolorystykę. Wymiar pudełka 250x180x70.

Mata – alternatywna ilustracja

Podczas ostatnich dni zbiórki wydawca ogłosił, że będą do wyboru dwa wzory mat do gry. Wstępny projekt drugiego wzoru zaprezentowali we wrześniu, jednakże prawdopodobnie wielu z Was umknęła ta informacja. Obecnie są już przygotowane ostateczne ilustracje obu wersji, które zostały zaprezentowane (u nas poniżej).

Każdy kto zakupił matę, otrzyma ją według wzoru 1.

Istnieje możliwość zmiany wzoru na 2 – What The Frog prosi o kontakt. Zgłoszenia przyjmują do 28 stycznia 2019.

Wzór 1

Wzór 2

Jeżeli ktoś chciałby zakupić jedną z w/w mat, What The Frog zaprasza do sklepu https://whatthefrog.pl/sklep/. Można dołączyć produkt do zamówienia złożonego podczas zbiórki na zagramw.to, unikając podwójnych kosztów dostawy.