Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Co w Elekcie siedzi?

Wydawnictwo What The Frog zaprezentowało kilka nowych informacji w sprawie „Elekta”, którego wysyłka rozpocznie się już 15 maja.

Twórca gry postanowił udostępnić przedpremierowy unboxing finalnego egzemplarza, pozwalający zorientować się jak będzie wyglądać tytuł po dotarciu do wspierających – od razu można zobaczyć jakość wykonania komponentów i ilustracji oraz tego, jak wszystkie elementy mieszczą się w pudełku.

Dodatkowo wydawca informuje, że istnieje możliwość osobistego odebrania swojego egzemplarza w dniach 18-19 maja w trójmiejskich lokalach patronackich. Oprócz odbioru twórcy zapowiadają, że czekają tam pewne niespodzianki.

18 maja (sobota) od 15:00 do 19:00 będzie można spotkać What The Frog w gdańskiej Graciarni.

19 maja (niedziela) od 15:00 do 19:00 będą czekać na graczy w gdyńskim iGraniu w Lochu.

Tyle tylko, że wszystkich chętnych na odebranie w tych lokalizacjach proszą o informację zwrotną, maila o treści „odbiorę w Graciarni” lub „odbiorę w Lochu”, ale trzeba też pilnować, czy otrzyma się potwierdzenie. Twórcy na zgłoszenia czekają do 10 maja.

Wszyscy wspierający dostali również specjalny mail, w którym znajduje się wieść o możliwości zakupu dodatkowego egzemplarza gry w ekskluzywnej ofercie.