Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Cyberpunk 2077 – globalne czasy premiery

Wielkimi krokami nadciąga premiera „Cyberpunka 2077”. Studio CD Projekt Red ogłosiło oficjalne globalne czasy wydania gry na różnych platformach.

Premiera „Cyberpunka 2077” była wielokrotnie przekładana, jednak teraz wydaje się, że przygotowania do wydania znajdują się na ostatniej prostej. Cała Europa i Daleki Wschód dostaną grę 10 grudnia, a gracze w USA – 9 grudnia.

Gra w wersji płytkowej będzie dostępna praktycznie we wszystkich sklepach komputerowych i RTV oraz z grami wideo, a nawet w Lidlu. Niektóre placówki szykują również nocną premierę – obiecują tak wysłać pudełka z „Cyberpunkiem 2077”, by gracze mogli je odebrać z paczkomatów już w nocy z 9 na 10 grudnia i zacząć grać od razu w dniu premiery. Wersje cyfrowe na konsole gracze mogą zakupić w Xbox Store oraz PS Store, a gra na PC jest dostępna do zamówienia w przedsprzedaży na GOG, Epic Store oraz Steam.

Poniższa grafika przygotowana przez CD Projekt Red zawiera informacje jak szybko gracze będą mieli dostępnego „Cyberpunka 2077” w swoim regionie: