Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Cyberpunk 2077 na PlayStation 1? To możliwe!

W sieci od kilku dni krąży wideo, stworzone przez Andersa Lundbjorka, w którym autor w humorystyczny sposób prezentuje „Cyberpunk 2077” w wersji na PlayStation 1.

W związku z liczną krytyką społeczności graczy i mediów na błędy znajdujące się w najnowszej grze CD Projekt RED Anders Lundbjork postanowił stworzyć wideo, w którym zaprezentuje, jak mógłby wyglądać „Cyberpunk 2077” na konsolach PlayStation 1 (nieprzypadkowo na tę konkretną platformę, ponieważ to właśnie na sprzętach od Sony występuje najwięcej błędów). Na załączonym wideo nie zabrakło części awarii, które pojawiają się podczas rozgrywki.

„Cyberpunk 2077” to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.