Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Cyperpunk 2077

Już od 12.06 w sklepach pojawią się Zestawy Przedsprzedażowe, dzięki którym fani “Cyberpunka 2077” będą mogli sobie zagwarantować oryginalny steelbook do odbioru przy zakupie gry.

Ponadto przy zakupie Zestawu Przedsprzedażowego w wybranych sklepach Media Expert i wybranych sklepach Media Markt można odebrać plakat gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Z kolei zamawiając grę w wybranych sklepach internetowych do zamówień dodawany będzie oryginalny brelok! Dodatkowo w sklepie muve.pl poza brelokiem klienci otrzymają steelbook Tiger Claws. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

To jednak nie koniec atrakcji! Już teraz w ofercie pre-orderowej pojawiły się oficjalne figurki oraz poradnik do gry. Książka w twardej oprawie od wydawnictwa Piggyback po raz pierwszy w historii ukaże się w języku polskim i będzie zawierać ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. Warto zaznaczyć, że cena polskiej wersji poradnika jest aktualnie najatrakcyjniejszą ceną na świecie! Z kolei figurki przedstawiające postacie głównego bohatera gry – V oraz Johny’ego Silverhanda mają ok. 24 cm wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, kultowego zespołu z Night City.

Wymienione produkty można zamawiać na: 3Kropki.pl, cdp.pl, empik.com, euro.com.pl, gamedot.pl, grymel.pl, konsoleigry.pl, MediaExpert.pl, MediaMarkt.pl, merlin.pl, mobisoft.pl, morele.net, muve.pl, Neonet.pl, sklep.gry-online.pl, wirtus.pl oraz x-kom.pl. Oferty w poszczególnych sklepach mogą się od siebie różnić, szczegóły każdej oferty znajdują się na stronach sklepów

“Cyberpunk 2077” to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje. Gra ukaże się w języku polskim (dubbing i napisy) lub angielskim do wyboru na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 już 17 września br.

 

 

Materiał prasowy