Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Czas na apokalipsę?

Watermelon Publishing prowadzi obecnie swoją drugą kampanię crowdfundingową, której celem tym razem jest ufundowanie „Czasu Apokalipsy” („Maximum Apocalypse”) Mike’a Gnade’a. Do końca akcji pozostało dziesięć dni.

Strona kampanii!

„Czas Apokalipsy” to gra kooperacyjna dedykowana dla jednego do sześciu graczy, wcielających się w Ocalałych, starających się przetrwać we wrogiej, niebezpiecznej krainie. Rozgrywka skoncentrowana jest na przetrwaniu, zdobywaniu i gromadzeniu surowców, radzeniu sobie z nacierającymi zagrożeniami czy wzmacnianiu bezpieczeństwa.

Pewnego dnia cywilizacja została unicestwiona, ludzkość na Ziemi to obecnie rozproszone, nieliczne grupki, Ocaleni, którzy muszą szukać przetrwania wśród ruin dawnego świata, gdzie skrywa się nie tylko mrok, ale inni oraz przeróżne monstra – od zmutowanych zwierząt po humanoidalne stwory.

Wygrana zależeć będzie od umiejętnego skompletowania zespołu i wymiernej współpracować, gracze będą musieli eksplorować tereny, poszukiwać zasobów, rozdzielać prowiant, starać się leczyć choroby i obrażenia, nie zwracać na siebie uwagi, ale gdy będzie trzeba i rozwalać i zabijać. Wielu Ocalałych posiada unikatowe zdolności, one określą sposób rozgrywki. Z tym że trzeba uważać na każdym kroku, ponieważ niebezpieczeństwa i sytuacje śmierci czyhają wszędzie, zaś metod przetrwania jest zaledwie kilka i przy złym zarządzaniu łatwo mogą zawieść.


Źródło: wspieram.to