Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Data premiery gry Dishonored 2 ogłoszona!

 

Bethesda poinformowała wczoraj, że premiera gry „Dishonored 2” będzie miała miejsce 11 listopada 2016 roku. Natomiast premiera materiałów z rozgrywki już 12 czerwca podczas E3, na stoisku Bethesdy!

Wczoraj, 3 maja 2016 roku (Londyn, Wielka Brytania) – Bethesda Softworks®, firma ZeniMax® Media, ogłosiła dziś, że „Dishonored 2” będzie mieć swą światową premierę w piątek 11 listopada 2016 roku, na platformach Xbox One, komputerowym systemie rozrywki PlayStation® 4 i PC. To niecierpliwie wyczekiwana gra akcji z perspektywą pierwszoosobową, tworzona przez Arkane Studios, kontynuacja gry roku 2012 – „Dishonored”.

Światową premierę zawierającego elementy rozgrywki zwiastuna Bethesda zaplanowała na targi E3 2016 w Los Angeles (Kalifornia), 12 czerwca o 19:00 czasu pacyficznego letniego (13 czerwca o 4:00 czasu środkowoeuropejskiego). Zwiastun będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem Twitcha i YouTube’a.

W „Dishonored 2”, kolejnym rozdziale obsypanej nagrodami sagi „Dishonored” autorstwa Arkane Studios, ponownie odegrasz rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy. Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się zagrać jako cesarzowa Emily Kaldwin czy może Cesarski Obrońca, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, w pełni wykorzystasz brutalny system walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco.

Aby dowiedzieć się więcej o Dishonored 2, wejdź na www.dishonored.com

Źródło: informacja prasowa