Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Data premiery i tytuł Walking Dead Season 3 od Telltale

Telltale Games upubliczniło datę premiery i tytuł nadchodzącej, trzeciej już części serii gier „The Walking Dead”. Gra zatytułowana będzie „The New Frontier”, a dostępna będzie już w listopadzie. Zakupić ją będzie można w wersji na PC, Maca i poprzez platformy mobilne. Wydanie specjalne dostępne będzie na konsole.

Kevin Bruner z Telltale Games, powiedział trochę więcej na temat gry:

Trzeci sezon będzie zarówno kontynuacją wcześniejszej historii, jak i nowym początkiem rozgrywającym się prawie 4 lata po wydarzeniach z “Season One” – mówił. – ”New Frontier” odkryje, co stoi za przetrwaniem w świecie opanowanym przez zombie, i skonfrontuje postaci z nowymi zasadami i innym pojęciem sprawiedliwości w świecie na którym nie pozostało już wiele człowieczeństwa.

W grze Clementine, jedna z kluczowych postaci będzie teraz nastolatkiem. Dołączy do niej Javier, nowy bohater, który spróbuje ocalić swoją rodzinę podczas gdy Clem zrobi wszystko, by pomóc własnej.

Producent wykonawczy Kevin Boyle, wspomniał:

Kiedy rozpoczęliśmy serię, odkryliśmy, co oznacza chronienie postaci Clementine za wszelką cenę. Lata później, Javier spotykający ją po raz pierwszy odkryje tajemnicę tego, kim się stała i to, jak jej historia łączy się z jego własną – oboje bowiem kierują się tym, co dla nich najbardziej wartościowego po upadku rodzaju ludzkiego.

game walking dead s3a

 

game walking dead s3poster