Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Death Stranding przyjdzie na czas!

Hideo Kojima ogłosił, że „Death Stranding” jest praktycznie gotowe i że nie będzie żadnych opóźnień – szczególnie, że tytuł podobno przeszedł pomyślnie dla twórców kilka testów na wykrycie błędów.

Większość prac nad grą została zakończona, a produkt jest gotowy – taką wieść przekazał Kojima za pomocą Twittera, zamieszczając zdjęcia współpracowników z Kojima Productions oraz swoje wraz z dyskiem. Śledząc media i wortale widać, że jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Sądzą po różnych wypowiedziach – także samego Kojimy – będzie to też produkcja niezwykle… oryginalna.

„Death Stranding” z pewnością będzie wielkim sukcesem Kojimy, to nadto pierwsza pełna gra, nad którą pracuje po opuszczeniu Konami. Fani twórcy doskonale zdają sobie sprawę, jak wielkie miał kłopoty w związku z zerwaniem współpracy ze wspomnianym studiem, które posunęło się nawet do tego, aby uniemożliwić projektantowi odebranie nagrody za „Metal Gear Solid V”.

Fabuła gry została osadzona w świecie przyszłości bliskiego zasięgu, gdy Ziemia doczekała się apokalipsy, która przyczyniła się do powstania osobliwych zjawisk – trującego deszczu, niewidzialnych istot czy pętli czasu. Głównym bohaterem produkcji będzie zaś Sam Porter Bridges, starający się zjednoczyć dwie zwaśnione frakcje, aby zażegnać wyginięcie ludzkości.

„Death” Stranding” ukaże się 15 listopada wyłącznie na Play Station 4.


Źródło: epicstream.com