Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Defenders of the Triforce – niesamowita przygoda czeka na fanów Zeldy

 

Kto z fanów gry „The Legend of Zelda” nie marzył o tym, aby dosłownie wejść przez ekran do tego świata i doświadczyć wszystkich przygód, które oferuje? Z „Defenders of the Triforce” może się to stać możliwe. Nintendo łączy siły ze SCRAP, aby stworzyć zupełnie nową, unikalną przygodę inspirowaną „The Legend of Zelda”.

 

O ile mogłyby tu paść słowa „escape room”, tak „Defenders of Triforce” są czymś znacznie więcej. Zamiast znaleźć wyjście z pokoju, uczestnicy będą musieli podzielić się na 6-osobowe drużyny, aby rozwiązać zagadkę ukrytą na naprawdę wielkim obszarze, oczywiście mając ograniczony czas. Dojdzie do interakcji z klasycznymi bohaterami gry, takimi jak plemiona Goron, Zora, Kokiri.

W Nintendo zawsze szukaliśmy sposobów na to, aby wszystkim naszym fanom zaoferować nowe doświadczenia, a także przedstawić naszych bohaterów i franczyzę nowym odbiorcom. Współpraca ze SCRAP umożliwia nam zaoferowanie nowej perspektywy tej legendarnej serii. – mówi o projekcie Doug Bowser z Nintendo.

Ze strony SCARP wypowiedział się Doc Preuss:

Chcemy mieć pewność, że „Defenders of the Triforce” będzie tak autentyczne, jak to tylko możliwe. Fani serii „The Legend of Zelda” będą zadowoleni z tej wyprawy i nie będą chcieli tego przegapić.

Wszystko rozegra się w ośmiu miastach, poczynając od stycznia 2017 roku. Bilety już są dostępne, a poniżej możecie zobaczyć oficjalną rozpiskę:
San Francisco – 31 stycznia – 5 luty
Los Angeles – 10-12 luty
San Diego – 24-25 luty
Nie ustalono jeszcze dat dla Seattle, Phoenix, Houston, Chicago i Nowego Jorku.

zelda poster