Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Destiny 2 – rozpoczynają się Zawody Strażników!

Już wkrótce rozpocznie się najnowsze wydarzenie Destiny 2, Zawody Strażników, dostępne dla wszystkich za darmo! Począwszy od 21 kwietnia gracze będą mieli trzy tygodnie na to, aby udowodnić, że ich klasa jest najlepsza, zdobywając punkty w codziennych wyzwaniach. O tym, która klasa zwycięży, przez cały rok będzie nas informowało specjalne przypomnienie, które zostanie dodane do Wieży, aby inne klasy nie zapomniały, kto zdobył złoto.

Aby wziąć udział w Zawodach Strażników, spotkaj się z Evą Levante i Zavalą w Wieży i odbierz swoje codzienne wyzwania klasowe. Każdy punkt ma znaczenie, jeśli chcesz odnieść zwycięstwo! Sprostaj wyzwaniu, znajdź się na szczycie tabeli wyników i pochwal się swoją pozycją dzięki nowym klasowym przedmiotom w metalicznym kolorze i zdobytym egzotykom.

Zawody Strażników są bezpłatne dla wszystkich graczy, dołącz zatem do rywalizacji klas, w której gra toczy się o wysoką stawkę i udowodnij wszystkim, która klasa jest najlepsza. Zwycięska klasa będzie przez cały rok honorowana w Wieży.

Kluczowe cechy Zawodów Strażników to:

  • Rywalizacja klas, w której gra toczy się o wysokie stawki
  • Nowe codzienne klasowe wyzwania
  • Nowy egzotyk – Prawowity następca
  • Nowe przedmioty klasowe w metalicznym kolorze

Zawody Strażników w Destiny 2: Sezonie Zasłużonych rozpoczną się 21 kwietnia. Więcej informacji znajduje się na: https://www.bungie.net/7/en/Seasons/SeasonOfTheWorthy