Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Diablo II: Resurrected | Zwiastun z prezentacją postaci Druida

W sieci zaprezentowano nowy materiał promocyjny nadchodzącej odświeżonej wersji „Diablo II”. Remaster pojawi się w sprzedaży już w tym miesiącu!

Po prezentacji postaci Czarodziejki, przyszedł czas na kolejnych bohaterów – Druida i Paladyna. Jesteście ciekawi w jaki sposób odrestaurowano ich zdolności? Oficjalne materiały wideo z gry do obejrzenia poniżej:

W remasterze przygoda będzie odtworzona 1:1 z „Diablo II”, gdyż największe zmiany dotyczą warstwy graficznej gry, która otrzyma pełen rendering 3D, rozdzielczość 4K, odświeżone animacje i efekty zaklęć, dynamiczne oświetlenie oraz dźwięk przestrzenny Dolby 7.1. Dodatkowo twórcy odtworzyli niemal pół godziny cut-scenek (przerywników filmowych) opowiadających o losach Mrocznego Wędrowca. Jeśli jednak komuś nie przypadnie do gustu taka odświeżona wersja „Diablo II” to będzie miał możliwość przełączenia na klasyczny widok gry.

Odświeżoną wersję „Diablo II” przygotował Blizzard wraz z Vicarious Visions. Gra będzie dostępna w wersjach na PC, a także konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch. Premiera już 23 września 2021 roku.