Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dishonored 2 – prezentacja z E3 2016 w polskiej wersji językowej

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji gry „Dishonored 2”, jaka miała miejsce na konferencji Bethesdy w trakcie tegorocznych targów E3. Prezentacja dostępna jest w polskiej wersji językowej poniżej!

„Dishonored 2” będzie mieć swą światową premierę w piątek 11 listopada 2016 roku, na platformach Xbox One, komputerowym systemie rozrywki PlayStation® 4 i PC. To niecierpliwie wyczekiwana gra akcji z perspektywą pierwszoosobową, tworzona przez Arkane Studios, kontynuacja gry roku 2012 – „Dishonored”.

W „Dishonored 2”, kolejnym rozdziale obsypanej nagrodami sagi „Dishonored” autorstwa Arkane Studios, ponownie odegrasz rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy. Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się zagrać jako cesarzowa Emily Kaldwin czy może Cesarski Obrońca, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, w pełni wykorzystasz brutalny system walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco.

Aby dowiedzieć się więcej o Dishonored 2, wejdź na dishonored.com

Źródło: informacja prasowa