Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Divinity: Dragon Commander – już w sprzedaży

Świat Rivellon ogarneła wojenna pożoga. Pokieruj swoją frakcją i zagraj w niezwykły miks gatunków. Wykaż się na polu polityki, strategii czy walki.

Królestwo jest w rozsypce. Dawna potęga rozpadła się na mniejsze kawałki i rozgorzała wojna. Podejmij wyzwanie, zostań naczelnym dowódcą i poprowadź swoją frakcję do zwycięstwa. Nie będzie to łatwe, będziesz musiał udowodnić swoją wartość na wielu polach, ale tylko tak możesz odnieść zwycięstwo.

Divinity: Dragon Commander to niezwykły miks wielu gatunków. Larian tworzy ambitną i rozbudowaną grę, która pozwoli Ci poczuć, jak to jest być księciem pretendującym do korony. Na początku musisz ocenić swoje polityczne zaplecze. Czy wszyscy doradcy dobrze Ci życzą? Musisz ocenić, które prośby i sugestie warto spełnić, a które można bezpiecznie odrzucić.

 

Aby wygrać, będziesz musiał być strategiem, ale i ekonomistą czy wojownikiem. W turowej fazie gry decydujesz, gdzie przemieścisz swoje armie i jak rozwiniesz swoje prowincje. Zagrasz specjalne karty, które dodadzą bonusy do Twojej gospodarki czy armii. Kiedy zaś dojdzie już do bitwy, możesz ograniczyć się do dowodzenia wojskami i bazą albo samemu wkroczyć do walki. Pokaż, że ze synem smoka się nie zadziera.

Czeka na Ciebie rozbudowany tryb jednoosobowy oraz gra sieciowa. Kampania oferuje rozbudowaną historię, która opowiada losy syna smoka, księcia pozbawionego swojego królestwa. Przeżyj niesamowitą przygodę i… znajdź miłość. W trakcie gry będziesz mógł zawrzeć małżeństwo z jedną z wielu księżniczek. W trybie sieciowym możesz rozpocząć wieloosobowe kampanie lub stoczyć pojedyncze potyczki.

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP SP3/ Windows Vista SP2/ Windows 7 SP1;Procesor: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 2.6 GHz; Pamięć RAM: 2 GB; Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 512 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD4850); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;