Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dying Light 2 | Premiera ponownie przesunięta

Techland ponownie przesuwa premierę kontynuacji „Dying Light”. W grę nie zagramy w tym roku.

Studio Techland wydało oświadczenie, w którym wyjaśnia, że musi przesunąć premierę Dying Light 2: Stay Human” z 7 grudnia 2021 roku na 4 lutego 2022 roku. Oznacza to, że na kontynuację produkcji z 2015 roku poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Twórcy zapowiadają, że ten czas pozwoli im doprowadzić grę do finału i oszlifować ją w taki sposób, aby na premierę była w pełni grywalna i pozbawiona błędów.

Minęło 15 lat od czasu, gdy ludzkość przegrała z wirusem.

Ostatnie duże ludzkie siedlisko egzystuje w bezwzględnym, zainfekowanym świecie pogrążonym we współczesnych wiekach ciemnych. W ciągu dnia bandyci, frakcje i głodujące osoby ocalałe przemierzają ulice w poszukiwaniu odpadków – lub kogoś, komu można je odebrać, choćby siłą, jeśli zajdzie taka potrzeba. W nocy zainfekowani wędrują swobodnie, opuszczając swoje ciemne kryjówki, by polować na żywych.

Jesteś Aidenem Caldwellem, zainfekowanym ocalałym. Twoja wyjątkowa zwinność i brutalne umiejętność prowadzenia brutalnej walki czynią z ciebie potężnego sojusznika i cenny towar w tym niebezpiecznym świecie. Możesz osiągnąć rzeczy, których nikt inny nie może osiągnąć. Pojawiać się w miejscach, do których nikt inny nie ma odwagi przyjść. Dzięki swoim unikalnym zdolnościom masz moc bycia orędownikiem zmian w tej rozpadającej się metropolii.

Losy miasta są w twoich rękach.


Źródło: Dying Light (Twitter)