Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dying Light 2: Stay Human | Opowieść o zombie w nowym zwiastunie

Na oficjalnym kanale Xbox pojawiła się nowa zapowiedź gry wideo „Dying Light 2: Stay Human”.

„Dying Light 2: Stay Human” to – gra będąca połączeniem fabularnej gry akcji i survival horroru, tworzona przez studio Techland. Tytuł będzie sequelem „Dying Light” z 2015 roku.

Premierę „Dying Light 2: Stay Human” przewidziano na 7 grudnia 2021 na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing i napisy).

Minęło 15 lat od czasu, gdy ludzkość przegrała z wirusem.

Ostatnie duże ludzkie siedlisko egzystuje w bezwzględnym, zainfekowanym świecie pogrążonym we współczesnych wiekach ciemnych. W ciągu dnia bandyci, frakcje i głodujące osoby ocalałe przemierzają ulice w poszukiwaniu odpadków – lub kogoś, komu można je odebrać, choćby siłą, jeśli zajdzie taka potrzeba. W nocy zainfekowani wędrują swobodnie, opuszczając swoje ciemne kryjówki, by polować na żywych.

Jesteś Aidenem Caldwellem, zainfekowanym ocalałym. Twoja wyjątkowa zwinność i brutalne umiejętność prowadzenia brutalnej walki czynią z ciebie potężnego sojusznika i cenny towar w tym niebezpiecznym świecie. Możesz osiągnąć rzeczy, których nikt inny nie może osiągnąć. Pojawiać się w miejscach, do których nikt inny nie ma odwagi przyjść. Dzięki swoim unikalnym zdolnościom masz moc bycia orędownikiem zmian w tej rozpadającej się metropolii.

Losy miasta są w twoich rękach.

Dying Light 2


Źródło: Xbox (YouTube)