Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dying Light 2: Stay Human z datą premiery!

Studio Techland wreszcie uchyliło rąbka tajemnicy na temat swego najnowszego tytułu.

Podczas prowadzonej 27 maja 2021 roku transmisji Techland ogłosił, że premiera gry odbędzie się 7 grudnia. Projekt zadebiutuje w tym dniu na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Oprócz tego, studio zaprezentowało kilkuminutowe wideo z rozgrywki.

Minęło 15 lat od czasu, gdy ludzkość przegrała z wirusem.

Ostatnie duże ludzkie siedlisko egzystuje w bezwzględnym, zainfekowanym świecie pogrążonym we współczesnych wiekach ciemnych. W ciągu dnia bandyci, frakcje i głodujące osoby ocalałe przemierzają ulice w poszukiwaniu odpadków – lub kogoś, komu można je odebrać, choćby siłą, jeśli zajdzie taka potrzeba. W nocy zainfekowani wędrują swobodnie, opuszczając swoje ciemne kryjówki, by polować na żywych.

Jesteś Aidenem Caldwellem, zainfekowanym ocalałym. Twoja wyjątkowa zwinność i brutalne umiejętność prowadzenia brutalnej walki czynią z ciebie potężnego sojusznika i cenny towar w tym niebezpiecznym świecie. Możesz osiągnąć rzeczy, których nikt inny nie może osiągnąć. Pojawiać się w miejscach, do których nikt inny nie ma odwagi przyjść. Dzięki swoim unikalnym zdolnościom masz moc bycia orędownikiem zmian w tej rozpadającej się metropolii.

Losy miasta są w twoich rękach.