Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dzisiaj premiera Gods Eater Burst!

Dzisiaj ma miejsce premiera Gods Eater Burst na PSP, której wydawcą w naszym kraju jest firma Cenega, oficjalny partner Namco Bandai Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.
Rozszerzona wersja japońskiego hitu God Eater, Gods Eater Burst oferuje ponad 100 misji i setki przerażających potworów do pokonania.
W Gods Eater Burst ziemia została zaatakowana przez niszczycielskie mutanty znane jako Aragami i ostatnią nadzieją ludzkości jest elitarna grupa znana jako Gods Eaters, posiadająca specjalną broń – God Arc. Gracze zostają rzuceni w sam środek niesamowitej historii, opowiadanej między innymi w ponad 90 przerywnikach filmowych. Szybkie tempo gry przenosi bohaterów od jednej walki do drugiej, przez dwa razy więcej misji niż w oryginalnej edycji God Eater, wymagając szybkiego obmyślania taktyki i wyboru broni podczas kolejnych starć. Specjalny rodzaj broni, Pochłaniacz, wnosi do gry dodatkowe elementy strategiczne, a tryb gry Burst pozwala na zdobycie nowych umiejętności i specjalnych kul, potrzebnych do wyprowadzenia potężnych ataków.

Gracze mogą sami wykreować swojego bohatera, walczyć z różnymi rodzajami przeciwników, zbierając przedmioty, modyfikując bronie, a nawet osłony i naboje oraz ponosząc ich siłę i wytrzymałość. Istnieje również możliwość gry nie tylko z drużyną sterowaną przez konsolę, ale również dołączanie do drużyn innych graczy przez połączenie ad hoc lub połączyć PSP z PlayStation 3 i walczyć w sieci w trybie ad hoc Party.