Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Elekcja musi trawać!

 

Gra karciana „Elekt” na platformie zagramw.to zebrała dotychczas ponad siedemdziesiąt tysięcy złotych z trzydziestu potrzebnych do zrealizowania projektu – można więc mówić o nie bagatela sukcesie, ale do końca kampanii zostało przeszło dwanaście dni. Przez ten czas ciągle można wspierać tytuł, wzbogacając go o nowe dodatki i samemu zapisując się do ekskluzywnych bonusów, jakie dostępne są dla wspierających.

Wesprzyj póki czas! – zagramw.to/elekt

biblioteka 1060px

Jak wiadomo, projekty współfinansowane często oferują więcej niż przedmioty, które od razu trafiają do dystrybucji i to od chętnych do wsparcia zależy właściwie ostateczny kształt tego, co uda się stworzyć. Nie inaczej jest w przypadku gry „Elekt”, szykującej w trakcie kampanii ciekawe bonusy dla wspierających oraz dodatkową zawartość, która będzie czekać i w standardowym pudełku, i w egzemplarzach dla wspierających. Co ciekawe, obecnie „Elekt” ma już kilka rozszerzeń, jak „Klanarchia”, „Spiż” czy „Wiedźmy”.

„Elekt to pięknie zilustrowana gra karciana przesiąknięta mrocznym klimatem fantasy. Jako czempion swojego rodu przywołuj upiory i rozsyłaj kultystów, aby przejąć władzę i zasiąść na tronie Dominatu jako nowy Cesarz-Elekt. Gra Elekt oferuje wiele strategicznych decyzji w każdej rozgrywce, które napędzane są intuicyjną i przystępną mechaniką.”

elekt staldorg 1060px

 

Elekt Zar

 

elekt box content one

 

spiz 1060