Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Epic Games Store z prezentem dla fanów Batmana – 6 gier za darmo!

Studio przygotowało nie lada gratkę dla graczy: wystarczy zalogować się do Epic Games Store, aby pobrać bezpłatnie dwie trylogie: skierowaną do dorosłych odbiorców „Batman: Arkham Collection” oraz bardziej rozrywkowe „Lego Batman Trilogy”. Razem aż 6 tytułów, zupełnie za darmo. Tylko trzeba się spieszyć, bo promocja trwa tylko do 26 września!

W co można zagrać? Są to dwie trylogie: „Batman: Arkham Collection”, czyli „Arkham Asylum”, „Arkham City” i „Arkham Knight” oraz „LEGO Batman”, w skład której wchodzą następujące tytuły: „The Videogame”, „DC Super Heroes” oraz „Beyond Gotham”. Wystarczy do 26 września 2019 r. zalogować się do sklepu Epic i pobrać gry, które będą dostępne na Waszym koncie także po zakończeniu promocji.

Czy dacie się przekupić takim kąskiem? Aż sześć gier z Batmanem w roli głównej (których koszt to ponad 400 zł) czeka na Was w sklepie Epic Games Store, zupełnie bezpłatnie, jeszcze tylko przez 5 dni. Co potem? Kolejnymi prezentami dla graczy będą „Metro 2033” oraz „Everything”.