Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Fires of Shadowforge w sprzedaży

Techland, wydawca i producent gier komputerowych informuje, że już dziś na rynku pojawia się Runes of Magic Chapter V „Fires of Shadowforge”, która jest jedną z najpopularniejszych gier MMORPG nie wymagających od gracza opłacania abonamentu.

Runes of Magic Chapter V to najbardziej znana gra MMORPG, która nie wymaga opłacania abonamentu. Fascynuje się nią już 5 milionów graczy na całym świecie. Najnowsza odsłona – Chapter V „Fires of Shadowforge” – to jeszcze więcej miejsc do eksploracji, przeciwników do pokonania oraz możliwości rozwoju postaci kierowanej przez gracza. Na fanów fantasy w rozdziale piątym czeka aż 4500 misji i fascynujące wojny oblężnicze. Nowością są Krasnoludy Cienistej Kuźni – zupełnie nowa grywalna rasa, nowe klasy postaci: czempion i czarnoksiężnik, strefy i instancje. W najnowszej części znalazła się także pomoc dla początkujących graczy, czyli tzw. „strefa startowa z instancją”, która pomoże graczom poznać świat magii.

Serię Runes of Magic cechuje rozbudowana fabuła, mnogość misji, a także międzyserwerowy system PvP, zamki gildii i ogromny świat, który gracz może eksplorować. Niezwykłą zaletą gry jest to, że specjalnie dla fanów została przygotowana w całości po polsku, tak aby gracz miał okazję jeszcze bardziej poczuć wyjątkowość piątego rozdziału fantasy MMORPG. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że pudełkowe wydanie gry wzbogacone jest o pakiet wirtualnych przedmiotów o wartości ponad 60 zł. Są to m.in. mikstury doświadczeń czy umiejętności oraz dodatkowe postacie. 

Wszystkie aktualne informacje na temat gry znajdują się na oficjalnej stronie www.runesofmagic.com.

Runes od Magic Chapter V  „Fires of Shadowforge” jest dostępny na rynku już dziś, na platformę PC w cenie 19,90 zł.

ROM_screen_05

{youtube}CdqFYBeTUac{/youtube}