Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Galakta z Drukiem na Żądanie

Wydawnictwo Galakta wystartowało z akcją Druk na Żądanie 2018 (http://galakta.pl/druk-na-zadanie-2018/), czyli formą zamówień produktów, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży i nie za bardzo można otrzymać je w stacjonarnych (i nie tylko) sklepach. Obecnie w edycji znajduje się czternaście pozycji do trzech popularnych gier wydawnictwa, „Horror w Arkham: LCG”, „Władca Pierścieni: LCG” oraz „Descent: Wędrówki w Mroku”, ale w ofercie wciąż pozostają inne dodatki z edycji Druku na Żądanie (http://galakta.pl/gry/print_on_demand/).

Druk na Żądanie to specjalna forma realizowania zamówień na produkty niedostępne w normalnej ofercie. Gromadzone przez Galaktę przez określony czas zamówienia są następnie wysyłane do specjalnej drukarni w USA, odpowiedzialnej za przygotowanie tych wyjątkowych pozycji. Obecnie wszystkie produkty dostępne w ramach Druku na Żądanie można zamówić we współpracujących z wydawnictwem sklepach z grami, a pod koniec tygodnia uruchomią także nową, odświeżoną odsłonę sklepiku internetowego, gdzie także będzie można złożyć zamówienia na wybrane tytuły!

Tym razem do oferty Druku na Żądanie trafia aż czternaście nowości do trzech różnych gier, w tym: dwa scenariusze do „Horroru w Arkham LCG”, nowy cykl zestawów przygodowych do „Władcy Pierścieni LCG” oraz uzupełnienie talii popleczników do gry „Descent: Wędrówki w Mroku” o karty do czterech potwornych sług Mrocznego Władcy.

Oczywiście nowości to nie wszystko – w ramach akcji wydawnictwo zbiera także zamówienia na dodatki „Taniec ze Smokami” oraz „Uczta dla wron” do bestsellerowej „Gry o Tron” czy„Śmiertelne konsekwencje” do „Znaku Starszych Bogów”.

http://galakta.pl/druk-na-zadanie-2018/ 

1

 

2