Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

God of War kasowym hitem wśród gier na PS4

 

Najnowsza część „God of War” w przeciągu 3 dni sprzedała się w niesamowitej ilości egzemplarzy – aż 3.1 miliona! To zdecydowany rekord w grach na PS4, który pobił nawet bestsellery takie jak „Uncharted 4” (2,7 miliona w tydzień) czy „Horizon Zero Dawn” (2,6 miliona w 2 tygodnie). Fani uznali, że gra jest naprawdę niesamowita.

Chciałbym osobiście podziękować milionom fanów z całego świata, którzy zdecydowali się razem z nami wybrać w ostatnią podróż Kratosa. Wasze wsparcie jest niezwykle inspirujące i jest powodem, dla którego codziennie przekraczamy granice gry. Chciałbym także podziękować naszemu dyrektorowi kreatywnemu, Cory’emu Barlogowi, dyrektorowi do spraw rozwoju produktu, Yumi Yangowi oraz całej naszej niesamowitej ekipie w Santa Monica Studio. Wiara w wizję gry i pasja do opowiadania historii w tym zespole jest niezaprzeczalna. – mówi szef Santa Monica Studio, Shannon Studstill.

„God of War” ma spore szanse na to, aby zapisać się w historii jako najlepiej sprzedająca się gra PlayStation. Z pewnością nie pożałujecie tego zakupu.