Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Gra Deadpool na Xbox One i PlayStation 4 już w sprzedaży!

 

„Deadpool” – wyjątkowa gra TPP od Activision Publishing Inc. i Marvel Entertainment jest już od wczoraj dostępna w sprzedaży, w wydaniu na systemy PlayStation 4 oraz Xbox One. Jakie atrakcje czekają na graczy?

„Deadpool” powraca w jeszcze lepszym wydaniu, z charakterystyczną dla komiksowej serii dużą dawką humoru.

deadpool gra 3

Co czeka na graczy? Najwyższych lotów akcja z udziałem gnatów i katany okraszoną aioli (to tylko doprawiony majonez!) z dodatkiem pyskówek i żartów. Moce mutantów? Ech… NO RACZEJ! Mamy moce mutantów. Zdolność do błyskawicznej regeneracji i umiejętność teleportacji to mało?

„Deadpool” to gra TPP od High Moon Studios wydana przez Activision Inc. Powstała we współpracy z Marvel Entertainment.

Firma Activision Publishing, Inc., mająca swoją siedzibę w Santa Monica w stanie Kalifornia, jest czołowym światowym producentem i wydawcą interaktywnych produktów rozrywkowych. Firma Activision posiada oddziały na całym świecie. Więcej informacji na temat firmy Activision oraz jej produktów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.activision.com.

Marvel Entertainment, LLC, będące własnością The Walt Disney Company, jest jednym z najważniejszych przedsiębiorstw w branży rozrywkowej na świecie, zbudowanym na sprawdzonej kolekcji ponad 8000 postaci występujących w najróżniejszych produkcjach na przestrzeni 75 lat. Marvel wykorzystuje tę kolekcję postaci w rozrywce, wydawnictwach oraz w celach licencyjnych.

Dla osób, które zdecydują się na zakup gry, twórcy przygotowali Świąteczną Paczkę. W jej skład, oprócz gry, wchodzą wszelkie DLC do gry „Deadpool”, wliczając w to dwie bonusowe mapy („GRT Plaza”, „Inside the Tower”) oraz dwa kostiumy z serii Uncanny X-Force i D-Pooly, by wyglądać oszałamiająco w trybie Infinite.

Gra Deadpool jest już dostępna w Europie w wydaniu na system PlayStation 4 oraz Xbox One. I, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, przeznaczona jest ona dla graczy pełnoletnich.

deadpool gra 4

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun gry:

„Deadpool” możecie nabyć w sklepie CDP.pl w cenie 169,99 zł, pod tym adresem.

Źródło: informacja prasowa