Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

GRA O TRON: POCZĄTEK od dzisiaj w sprzedaży

GRA O TRON: POCZĄTEK jest adaptacją książek George’a R.R. Martina, należących do bestsellerowej sagi A Song of Ice and Fire.

Twój talent polityczny będzie równie istotny, co zdolności taktyczne i militarne!

GRA O TRON: POCZĄTEK wrzuca gracza w sam środek wielkich bitew oraz intryg, toczonych między zwaśnionymi Rodami, które wstrząsnęły Królestwem Westeros. Od pojawienia się Nymerii w Królestwie Donre do przebudzenia “Innych” poza Murem – przebrniesz przez ponad 1000 lat historii zawartej w sadze. Weźmiesz udział w najważniejszych wydarzeniach i największych bitwach Westorosu, jak na przykład – inwazja Aegona Zdobywcy czy Wojna Uzurpatora.

W tej grze strategicznej, sposobów na zwycięstwo jest wiele. Możesz wybrać wariant militarny i oblegać swoich wrogów, możesz też wykończyć ich w wojnie ekonomicznej, bądź stosując podstępne zagrania i umiejętnie korzystając z dyplomacji zniszczyć ich politycznie. Oszustwo i podstęp są wszędzie, więc bądź czujny i przygotuj się na bitwę!

Główne cechy gry:
Adaptacja sagi fantasy A Game of Trones napisanej przez George’a R.R. Martina

Niespotykanie rozbudowane mechanizmy strategii: wygraj dzięki sile militarnej, dyplomatycznej bądź ekonomicznej

Zmierz się z nawet siedmioma przeciwnikami. Twórz sojusze, łam je, stosuj subtelne zagrania taktyczne i zniszcz swoich wrogów!

{youtube}7GlIQeA5Kiw{/youtube}