Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Grimmoir – galeria kart

Chcecie wkroczyć do mrocznego świata baśni, w którym nie wszystko kończy się wesoło i szczęśliwie? Gdzie Dorotka to odgryzająca się kowbojka, Szalony Kapelusznik zachowuje się jak FreddyKrueger, a Czerwony Kapturek w drodze do babci poluje na wilki. Oto uniwersum „Grimmoir”, gry karcianej, co z elementów bajek tradycyjnych i literackich stworzyła zabawę z archetypami gatunku i angażującą interakcją – a teraz możecie przetestować w pełni grywalną wersję demonstracyjną karcianki!

Demo Grimmoir: http://octopusgames.pl/files/grimmoir_demo.pdf

Mechanizm rozgrywki niczym nie odbiega od pełnej wersji. Więc czym różni się wersja pełna od wersji demo? Po pierwsze będzie kolorowa z pięknymi ilustracjami i nie będzie trzeba wycinać kart. Również wszystkie niezbędne znaczniki i żetony będą w pudełku. No i właśnie wszystko będzie w pudełku. Najistotniejszą jednak różnicą będzie to, iż w pudełku znajdziecie pięć frakcji zamiast dwóch. Dodatkowo podczas tworzenia swojej drużyny będziecie mogli łączyć postaci z różnych frakcji.

Autorzy proszą także o opinie i wszelkie sugestie, bowiem gra wciąż jest w trakcie tworzenia i jeżeli znajdziecie jakieś mankamenty w wydanej wersji mogą zostać usunięte, wystarczy tylko odezwać się na adres: octopus@octopusgames.plalbo na fanpage’a: https://www.facebook.com/Octopusgry/?fref=mentions.

Grimmoir galeria kart 2

 

Grimmoir galeria kart 3

 

Grimmoir galeria kart 4

 

Grimmoir galeria kart 5

 

Grimmoir galeria kart 6

 

Grimmoir galeria kart 7

Źródło: materiał prasowy