Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Halo 4: Forward Unto Dawn – pierwszy odcinek

Pojawił się pierwszy odcinek internetowego serialu science fiction “Halo 4: Forward Unto Dawn”, który trwa około 20 minut. Jest to pierwsza aktorska opowieść w uniwersum “Halo”.

Serial ma składać się z pięciu odcinków podobnej długości. Akcja skupi się na wpływie Master Chiefa na młodego kadeta, który pojawi się potem w grze. Całość rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z gry “Halo 3”. Master Chief powraca, aby stawić czoło swojemu przeznaczenia i pradawnemu złu zagrażającemu galaktyce.

Reżyseruje Stewart Hendler (“Sorority Row”) na podstawie scenariusza Todad Helbinga i Aarona Helbinga (“Spartakus”). W obsadzie znajdją się Tom Green jako Thomas Lasky, Anna Popplewell (“Opowieści z Narnii”) w roli CHyler Silvy, Daniel Cudmore (“X-Men 2”) jako Master Cheif, Ayelet Zurer (“Anioły i demony”, “Monachium”) jako Mehaffey, Mike Dopud (“Mission: Impossible – Ghost Protocol”) w roli generała Blacka, Enisha Brewster (“Footloose”) jako April Orenski, Masam Holden (“Chirurdzy”) jako Michael “Sully” Sullivan, Osric Chau (“2012”) w roli JJ Chena, Iain Belcher (“Nie z tego świata”) jako Vickers oraz Kat De Lieva w roli Dimah.

W listopadzie 90-minutowa wersja rozszerzona serialu będzie dołączona do limitowanej edycji najnowszej gry z serii “Halo”.

{youtube}BfJVgXBfSH8{/youtube}