Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Horizon Forbidden West | Nowe przygody Aloy w 2022

Studio Guerilla Games ogłosiło, że nowe przygody Aloy w „Horizon Forbidden West” będą dostępne dopiero w 18 lutego 2022 roku.

Guerilla Games początkowo planowało wydać drugą odsłonę serii „Horizon” wyłącznie na PlayStation 5, ale obecnie zapowiedziało, że nie zamierzają porzucić posiadaczy poprzedniej generacji konsol. Ponadto, nowa generacja otrzyma aktualizację do pierwszej części gry, która pozwoli zagrać w 60 FPS.

Według ogłoszenia, powodem opóźnienia premiery „Horizon Forbidden West” jest wciąż trwająca pandemia COVID-19, która wpływa na pracę studia. Studio zapowiedziało także start przedsprzedaży – 2 września 2021 roku.

Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, i poznaj nowe plemiona, po powrocie do postapokaliptycznego świata Horizon w dalekiej przyszłości.

Kraina umiera Potężne burze i niepowstrzymana plaga prześladują niedobitki ludzkości, a budzące grozę nowe maszyny wciąż grasują na granicach. Życie na Ziemi może czekać kolejna zagłada i nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje.

To Aloy musi odkryć tajemnicę tych zagrożeń i przywrócić porządek oraz równowagę w świecie. Po drodze spotka starych znajomych, zawiąże sojusze z nowymi, wojowniczymi frakcjami, i odkryje dziedzictwo starożytnej przeszłości – cały czas próbując być o krok przed teoretycznie niepokonanym nowym wrogiem.

Horizon Forbidden West Horizon Forbidden West Horizon Forbidden West Horizon Forbidden West


Źródło: guerrilla-games.com | Guerrilla (Twitter)