Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Horror w Arkham – kiedy i gdzie?

Wydawnictwo Galakta ogłosiło oficjalną datę premiery długo wyczekiwanej trzeciej edycji “Horroru w Arkham”, opracowaną przez Nikki Valens na bazie projektu Richarda Launiusa oraz Kevina Wilsona. Gra ma trafić do sklepów 14 lutego z sugerowaną ceną detaliczną 259,95 zł.

Dodatkowo oficyna rozpoczęła własną przedsprzedaż, w której każdy zamówiony przedpremierowo egzemplarz zostanie wzbogacony o unikatowy woreczek do losowania żetonów.

Rok 1926, Massachusetts. Arkham zbyt długo było wyspą pogodnej ignorancji na środku czarnego oceanu nieskończoności. Jedynie garstka pechowych badaczy ma odwagę zanurzyć się w otchłań, aby stoczyć bój z przedwiecznymi siłami, które czyhają za każdym rogiem tego miasteczka w Nowej Anglii i zagrażają naszej rzeczywistości.

“Horror w Arkham” to kooperacyjna gra o ponurych wydarzeniach i przedwiecznym terrorze dla 1-6 graczy. W każdym z wyjątkowych scenariuszy, inspirowanych dziełami H.P. Lovecrafta, gracze wcielają się w role nieustraszonych badaczy, którzy zmierzą się z niebezpieczeństwami nawiedzającymi Arkham. Jednak tylko współpracując będą mogli uratować ludzkość przed niewyobrażalnymi koszmarami.