Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Humble Star Wars Bundle II

Okazja dla graczy i fanów „Gwiezdnych Wojen”. Na Humble Bundle pojawiły się pakiety klasycznych gier z uniwersum „Star Wars” w atrakcyjnych cenach. Szczegóły akcji „Humble Star Wars Bundle II” poniżej.

Na portalu wystartowała wczoraj druga edycja akcji Humble Star Wars Bundle. Możecie nabyć świetne tytuły za niewielkie pieniądze. Paczki gier zaczynają się od 1 dolara, a najbardziej obszerny pakiet kosztuje 35 dolarów. Co znajdziemy w poszczególnych przedziałach cenowych?

Pakiet gier za 1$ zawiera następujące tytuły:
„Star Wars Rebellion”
„Star Wars: X-Wing Alliance”
„Star Wars: X-Wing vs TIE Fighter – Balance of Power Campaigns”
„Star Wars Galactic Battlegrounds Saga”
Oprócz tego za zakup tej paczki dostaniecie 10% rabat na abonament Humble Monthly, a jeżeli zdecydujecie się na zakup w marcu, trafi do Was również „ARK: Survival Evolved”.

SW HB 1

Kolejny pakiet, którego cena wynosi około 8$ (na chwilę obecną dokładnie 7.87$) zawiera:
„Star Wars: X-Wing Special Edition”
„Star Wars: TIE Fighter Special Edition”
„Star Wars: Knights of the Old Republic”
„Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords”
Zakup tego pakietu daje dodatkowo 75% rabatu na 3 dowolne gry ze „Star Wars” w tytule, a także odblokowuje dostęp do kolejnych gier, które zostaną wprowadzone do oferty Humble Bundle w późniejszym terminie.

Pakiet w cenie 9,99$ dolara zawiera:
Kompletny tytuł „Lego Star Wars: The Complete Saga”, czyli wszystkie 6 gier z serii LEGO Star Wars oraz „Empire at War: Gold Pack” z dodatkiem „Forces of Corruption”.

SW HB 2

Najdroższy pakiet, kosztujący 35$ zawiera wszystkie wyżej wymienione tytuły oraz całkiem fajnie prezentującą się koszulkę fanowską.

HB koszulka

Graczy zainteresowanych uzupełnieniem swojej biblioteki, zapraszamy na zakupy pod tym adresem.