Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Hunted: Kuźnia Demona już od 3 czerwca!

Cenega, oficjalny partner Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech informuje, że Hunted: Kuźnia Demona, gra action-RPG w klimatach dark-fantasy, na komputery PC ukaże się w dwóch wersjach językowych do wyboru: polskiej (napisy) lub angielskiej. Edycje gry na konsole Playstation3 i Xbox360 pozostaną w wersji angielskiej pod tytułem Hunted: The Demon’s Forge. Zakupienie dowolnej z trzech edycji gry w sklepie Muve (www.muve.pl) w trybie przedsprzedaży pozwoli na odblokowanie dodatków, którymi są: topór Szczerbiec dla Caddoca, dodatkowy poziom gry, a także dodatkowy Bossa.

Hunted: Kuźnia Demona, gra tworzona przez inXile Entertainment, to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy. Tytuł cechuje dynamiczna walka z hordami potworów, w której gracz ma do dyspozycji szeroki arsenał broni, potężnych magicznych artefaktów oraz zaklęć. Całość okraszona została olśniewającą grafiką oraz bardzo istotnym trybem co-op, który umożliwia tworzenie wspólnych sekwencji ataków, co sprawia, że gracze dopełniają się wzajemnie na polu bitwy.

Fabuła gry przenosi nas do mrocznej krainy, w której mnożą się przypadki tajemniczych zniknięć. E’lara, niezrównana łuczniczka i Caddoc, mistrz miecza, to dwoje najemników, którzy podejmują się niebezpiecznego zadania wyjaśnienia tej tajemnicy. Podczas swojej podróży trafią do pełnych wszelkiego plugastwa podziemi, starożytnych ruin i wymarłych wiosek. Wyrusz wraz nimi w głąb świata Kala Moor i odkryj sekrety Kuźni Demona!

CECHY GRY

* Podwójna wersja językowa do wyboru na komputerach osobistych – polska (napisy) lub angielska.
* Wejdź do mrocznego świata Hunted w grze fantasy z dynamiczną akcją przywodzącą na myśl współczesne strzelanki. Hunted łączy piorunującą grafikę z zapierającymi dech w piersi widokami i przerażającymi podziemiami.
* Łącz ataki dystansowe E’lary z brutalną siłą Caddoca w walce wręcz, aby wykorzystać potężne, kooperacyjne finiszery, użyć specjalnych ataków lub wzajemnie wspierać się i leczyć na polu walki. Różnorodność w stylu walki obojga bohaterów pozwoli graczom precyzyjnie zaplanować każdą potyczkę w drodze do celu.
* Współpracuj ze swoim partnerem, by odkryć ukryte ścieżki i rozwiązać łamigłówki, które blokują Ci drogę. Eksploruj groźne lochy, zarośnięte ruiny i odizolowane miasteczka, by zdobyć skarby i ulepszenia.
* Wkrocz do walki ze śmiertelnym impetem broni białej lub utrzymaj taktyczną przewagę dzięki atakom z łuku i czarom. Wykorzystaj potężną moc, by wesprzeć umiejętności partnera w walce, a nawet przechylić szale zwycięstwa w walce z przytłaczającą ilością przeciwników.
* Stwórz i podziel się zrobionymi przez siebie mapami podziemi za pomocą Tygla, potężnego edytora gry, który otwiera niekończące się możliwości eksploracji i wyzwań dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

 

{youtube}Rb2bqb28zwM{/youtube}