Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Idzie Żelazna Wola

Już 2 października zostanie udostępnione czwarte rozszerzenie do samodzielnego „Gwinta”, któreg zostało zatytułowane „Żelazną Wolą”.

Dodatek skupi się na powrocie króla Radowida V oraz jednych z największych bitw w dziejach wiedźmińskiego świata. Za sprawą rozszerzenie do gry trafi osiemdziesiąt kart, które poszerzą wszystkie dostępne już frakcje. Ponadto, gracze uzyskają nowe opcje i umiejętności w grze.

Pierwsza wzmianka o „Żelaznej Woli” ukazała się podczas piątego turnieju Gwent Challenger, podczas którego miały miejsce oficjalne rozgrywki e-sportowe w „Gwinta”. Zwycięzcą tej edycji został Serghei Sorochin z Mołdawi, zapewniając sobie udział w finale serii spotkań – na turnieju Gwent World Masters.

Rozszerzenie pojawi się na PC, Xbox One i PlayStation 4 w formie darmowej aktualizacji. Istnieje także możliwość zakupu dodatkowej, ekskluzywnej zawartości na specjalnie dedykowanej dodatkowi stronie.

Północ rośnie w siłę, a Radowid powraca, by pokazawać swoim wrogom prawdziwą sprawiedliwość — wymierzaną ogniem i mieczem. Możesz stanąć u jego boku lub sprzeciwić się królewskim nakazom, ale cokolwiek wybierzesz, weźmiesz udział w najbardziej zażartych bojach w historii GWINTA


Źródło: cdprojekt.com