Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Keanu Reeves w Cyberpunku i wygląd edycji kolekcjonerskiej

Na targach E3 mają pojawić się prezentacje nowej gry CD Projekt RED, ale do Sieci wyciekł już rzekomy wygląd wydania kolekcjonerskiego „Cyberpunk 2077”.

Na opublikowanych w różnych miejscach obrazach można dostrzec okładkę tytułu z centralnie usytuowanym bohaterem na jednolicie żółtym tle. Ale poza tym niewyraźnie widać również wiele przedmiotów kolekcjonerskich, wielkie pudło (?) będące opakowaniem edycji czy artbook. Jeżeli RED-zi utrzymają standard poprzednich tego typu wydań swoich gier można założyć, że w środku znajdzie się również soundtruck, mapa, naklejki czy tematyczna figurka.

Z drugiej stron, nie powinno się podchodzić do tych obrazów zbyt poważnie, ponieważ źródła są mało wiarygodne, zaś sama grafika mogła został łatwo zmanipulowana.

CD Projekt RED wprowadzi „Cyberpunk 2077” na targach E3 i stamtąd dowiemy się więcej o tytule. Być może zostanie zaprezentowana właśnie edycja kolekcjonerska i nie można wykluczyć tego, że wkrótce wystartuje także przedsprzedaż.

Na temat tego, ile mogłoby kosztować takie wydanie spekuluje się dość niemrawo, ale zapewne – podobnie jak w przypadku kolekcjonerskiego „Wiedźmin 3” – nie będzie to tani zakup.

Aneks 1:

Na konferencji Microsoftu pokazano nowy zwiastun „Cyberpunka 2077”, w których pojawił się Keanu Reeves, a przy okazji CD Projekt RED ogłosił datę premiery gry, która przypadnie 16 kwietnia 2020 roku.

Jak się okazało, wyciek dotyczący wydań okazał się prawdziwy i powyższe edycje właśnie trafiły do przedsprzedaży. W dedykowanym sklepie można zamówić albo wersje standardową (PC: 199,99 PLN, Xbox One i PS4: 269,99 PLN) oraz kolekcjonerską (PC, Xbox One i PS4: 749,99 PLN).

„Cyberpunk 2077” to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: comicbook.com/cyberpunk.net