Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Jak to jest na Łowach?

Mateusz Albricht (“Wygnańcy: Oblężenie”) szykuje się do wydania kolejnego tytułu, tym razem nie w świecie fantasy, bowiem nowy tytuł to sięgnięcie w przyszłość, gdzie nie jest tak wesoło, jakby się mogło wydawać.

Gra będzie wydana dzięki zbiórce na zagramw.to, gdzie kampania rozpocznie się 16 kwietnia.

Przez pierwsze 72 godziny gra będzie dostępna za 299 PLN, w pierwszym tygodniu za 314 PLN, a potem, aż do samego końca 328 PLN.

Jako że będzie to akcja crowdfundingowa, w zależności od tego, ile uda się zebrać twórcom środków, standardowa wersja gry może ulec zmianie (otrzymać tzw. wartość dodaną, czyli dodatkowe tryby, elementy, bonusowe warianty albo gadżety kolekcjonerskie).

“Łowcy” to kooperacyjna gra planszowa przeznaczona dla 1 do 4 graczy. Gracze wcielą się w łowców maszy, biorących udział w rozbudowanej i angażującej kampanii, składającej się z dwustu kart fabularnych i niezwykle interesująco zilustrowanych unikatowych lokalizacji.

W tytule gracze będą podejmować wybory, a przyjęta przez nich strategia będzie miała decydujący wpływ na zdarzenia, które dotkną reprezentujących ich bohaterów.

Na swojej drodze postacie natrafią na liczne przeszkody oraz misje rozgrywane na poziomie taktycznym. Podczas owych misji, mogących rozgrywać się w zróżnicowanych warunkach pogodowych czy w dzień lub w nocy, sylwetki będą mogły zdobyć wiele cennych elementów wyposażenia i szabrować na pokonanych maszynach.

Ze zdobytych albo zakupionych elementów możliwe będzie konstruowanie broni, pancerzy, akcesoriów i innych rodzajów ekwipunku.

Bohaterowie kierowani przez graczy będą awansować na kolejne poziomy rozwoju, zdobywać nowe umiejętności oraz wykorzystywać karty wszczepów.