Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Jaką tajemnicę skrywa Dying Light: The Following? Zwiastun fabularny ujawniony!

 

W dniu dzisiejszym Techland uchyla rąbka tajemnicy i z ogromną przyjemnością dzieli się zwiastunem fabularnym do ogromnego rozszerzenia „Dying Light: The Following”.

Historia opowiedziana w „Dying Light: The Following” zaczyna się krótko po wydarzeniach z oryginalnej gry. Gracz ponownie wciela się w protagonistę Kyle’a Crane’a i razem z grupą pozostałych ocalałych stawia czoła nowym zagrożeniom, żyjąc nadzieją na ocalenie. Zmuszony przez okoliczności Crane opuszcza mury miasta i przemieszcza się do regionu kontrolowanego przez tajemniczą grupę, której intencje nie są do końca szczere. Czyżby plotka okazała się prawdą? Potencjalne lekarstwo na wirusa istnieje czy to tylko mrzonki?…

„Dying Light: The Following – Enhanced Edition” pojawi się na platformach PlayStation 4, Xbox One (199 zł) oraz PC (129 zł) już 9 lutego 2016 roku.

„Dying Light: The Following” będzie kosztował w Polsce 79,90 zł. Zgodnie z obietnicami, będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do „Dying Light”. Sam Season Pass dostępny jest w Polsce w cenie 99,90 zł. Ceny dotyczą wersji na platformę PC.

Ogromne rozszerzenie – „Dying Light: The Following” – będzie dostępne tego samego dnia, tak jak pozostałe ulepszenia, jako część Season Pass i część Enhanced Edition. Szczegółowa infografika znajduje się na oficjalnej stronie Dying Light.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun fabularny do ogromnego rozszerzenia „Dying Light: The Following”.

Źródło: informacja prasowa