Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Jestem numerem cztery – konkurs

Trzech nie żyje. Kto jest czwartym? Film opowiada historię niezwykłego nastolatka Johna Smitha (Alex Pettyfer), który ucieka przed bezlitosnymi wrogami, posłanymi, by go zniszczyć. Zmieniając swoją tożsamość, przeprowadzając się z miasta do miasta wraz ze swym opiekunem Henrim (Timothy Olyphant), John jest zawsze kimś nowym, bez żadnych powiązań z przeszłością. W małym miasteczku stanu Ohio John napotyka na niespodziewane, niepozostające bez wpływu na jego życie zdarzenia – jego pierwszą miłość, nowe zdolności oraz relacje z innymi, z którymi łączy go wspólny, niewiarygodny los.

Kawerna wraz z  Obliczami Kultury ma dla Was konkurs, w którym do wygrania są TRZY zestawy gadżetów z filmu Jestem numerem 4!

Zestaw pierwszy – koszulka Jestem numerem 4 rozmiar XL, świecący długopis, książką Jestem numerem 4 na podstawie której powstał film

Zestaw drugi – koszulka Jestem numerem 4 rozmiar L, latarka z filmu Jestem numerem 4, świecący długopis

Zestaw trzeci – koszulka Jestem numerem 4 rozmiar XL, świecący długopis, książką Jestem numerem 4 na podstawie której powstał film

Zadanie dla WAS: Film Jestem numerem 4 powstał na podstawie książki o tym samym tytule, kto jest jej autorem?

Odpowiedzi wysyłajcie na maila redakcja@obliczakultury.pl w tytule wpisując Numer 4, konkurs trwa do 6 marca.

Zwycięzcy zostaną wylosowani.

 

Aktualizacja: Prawidłowa odpowiedź na pytanie to Pittacus Lore, który to jest pseudonimem dla dwójki pisarzy Jamesa Freya i Jobiego Hughesa.

Nagrody  otrzymują:

Cezary Porycki, Katarzyna Michałowicz oraz Adam Grzyński. Gratulujemy!

 

 

 

{youtubejw}REemXqueTnI{/youtubejw}