Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Junktech: Duel ufundowany!

 

Chociaż kampania współfinansowania „Junktech: Duel” wystartowała zaledwie wczoraj – akcja dziś zebrała kwotę potrzebną do ufundowania tytułu i wydania go na rynek polski. Wspierający zaufali wydawcom i w szybkim tempie nie tylko uzyskali wymagane fundusze, ale wciąż przyczyniają się do odblokowywania dodatków i wzbogacania nimi podstawowego pudełka z grą. Obecnie nie ma już żadnych obaw przed wsparciem, gdyż karcianka na pewno się ukaże.

wspieram.to/Junktech

„Świat przyszłości nie jest przyjaznym miejscem. Ziemia zamieniła się w ogromne złomowisko, na którym rządzą brutalni Łowcy – mutanci grabiący pozostałości cywilizacji. Każdego dnia trwa walka o teren i skrawki technologii, które mogą pomóc w przetrwaniu. Brutalne pojedynki to codzienność – wygrają najlepsi…”

„Junktech: Duel” to szybka karcianka, która polega na pojedynku pomiędzy graczami. To gra dająca dużo możliwości kombinowania, łączenia ciosów z posiadanym ekwipunkiem oraz pozwalająca rywalizować na kilku płaszczyznach: taktycznych i zręcznościowych (refleks!). Podczas walki, wykładanie kart jest równie ważne, jak planowanie swoich akcji oraz zarządzanie zdobytym doświadczeniem. Podstawowymi mechanikami w „Junktech: Duel” są draft, pushyourluck oraz kamień-nożyce-papier w mocno rozszerzonym wydaniu.

Ten tytuł powstawał wieloetapowo przez ponad 8 lat. Początkowo „Junktech” (jeszcze nie Duel) miał być kooperacyjną grą postnuklearną, a główny ciężar rozgrywki spoczywał na pojedynkach graczy oraz na starciach z przeciwnikami w świecie gry. Po wielu latach ewolucji, gra stała się karcianką i taką wersję Wam przedstawiamy! Gra jest zamknięta mechanicznie i została solidnie przetestowana!

 junktech 1

 

junktech 2

 

junktech 3