Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

KING’S BOUNTY II – data premiery ogłoszona

Monachium 11 lutego 2021  – 1C Entertainment oraz Koch Media poinformowały, że gra King’s Bounty II, nadchodząca kontynuacja wielokrotnie nagradzanej serii turowych, taktycznych gier RPG, zostanie wydana 24 sierpnia 2021 roku i dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation® 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych. Wersja pudełkowa ukaże się w naszym kraju nakładem firmy Cenega.

„Jako zespół musieliśmy podjąć trudną decyzję o przesunięciu premiery King’s Bounty 2 na późniejszy termin w 2021 roku. Chcemy zapewnić zespołowi odpowiedni czas na dostarczenie najlepszych wrażeń z King’s Bounty” – powiedział Nikolay Baryshnikov, CEO 1C Entertainment.

„Jesteśmy obecnie na etapie, w którym gra jest kompletna i grywalna, ale potrzebujemy więcej czasu na dokończenie playtestów, poprawek i dopieszczania. Przesunięcie premiery da nam cenne miesiące na fazę balansowania, tak bardzo potrzebną dla tak ważnego dla nas projektu, z jego ambitnym, otwartym światem, złożoną narracją, głęboką taktyczną, turową mechaniką i RPG,” powiedział Denis Maltzev, producent King’s Bounty II. “Jesteśmy wdzięczni za całe wsparcie ze strony fanów i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Mamy nadzieję, że nie będzie to długie opóźnienie i prosimy o śledzenie naszych kanałów, aby otrzymywać wszystkie nadchodzące aktualizacje gry w miarę zbliżania się do nowej daty premiery.”

Gracze mogli zobaczyć pierwszy rzut oka na grę podczas Epic Games Showcase i LUDI Awards 11 lutego 2021 roku. Więcej informacji na temat gry zostanie udostępnionych w późniejszym terminie.

O King’s Bounty II

King’s Bounty II to nowe spojrzenie na docenioną serię fantasy, rozszerzające taktyczne starcia turowe o naprawdę wciągające mechaniki RPG, które sprawiają, że każda podjęta decyzja jest brzemienna w skutki – czy to podczas prowadzenia wojsk do boju przeciwko nieumarłym okropieństwom czy podczas budowania relacji z mieszkańcami miasteczek. Poznaj bogaty świat, łączący realizm z klasycznym fantasy, pełen ciekawych historii, pamiętnych postaci i wyborów moralnych!

Wcielając się w rolę jednego z trzech herosów, z których każdy posiada własną niepowtarzalną przeszłość, rozpoczniesz nieliniową przygodę w otwartym, tętniącym życiem świecie fantasy. Rozgrywka jest podzielona na dwa etapy. W jednym gracze przemierzają królestwo z perspektywy trzeciej osoby zbierając zadania, eksplorując pustkowia i poznając napotkanych ludzi. Kiedy jednak pojawia się konflikt, gra przestawia się na taktyczną, turową walkę. Bohaterowie muszą wtedy mądrze wykorzystywać swoje jednostki, walcząc o zwycięstwo. Aby dowiedzieć się więcej o King’s Bounty II, odwiedź www.kingsbounty2.com