Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Kolejna zapowiedź Uncharted 4: A Thief’s End!

 

Studio Naughty Dog zaprezentowało najnowszy materiał z najnowszej odsłony serii „Uncharted”. Premiera zaplanowana jest na marzec 2016 roku.

„Uncharted 4: Kres Złodzieja” („Uncharted 4: A Thief’s End”) będzie czwartą odsłoną serii „Uncharted”. Została przygotowana w wersji na konsolę PlayStation 4.

Podobnie jak w poprzednich częściach tutaj też gracz wciela się w awanturnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. W poniższym materiale możemy zobaczyć pierwsze spotkanie po latach braci Drake. Sam pojawia się niespodziewanie, a my jesteśmy świadkami wielkiego pojednania. Okazuje się jednak, że starszy Drake ma poważne kłopoty i potrzebuje pomocy.

Tym razem zadaniem gracza będzie odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery, od którego zależy życie brata Nathana – Sama. Ta część produkcji ma przynieść nieco bardziej otwarte lokacje, a od czasu do czasu gracze będą mogli pojeździć różnymi pojazdami i nie tylko. Całość będzie jednak utrzymana w klimacie poprzednich części, oferując miks strzelanki TPP z grą przygodową w stylu Tomb Raidera.

Premiera „Uncharted 4: A Thief’s End” już 18 marca przyszłego roku.