Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Koniec wsparcia dla Mass Effect: Andromeda

 

Na oficjalnym blogu „Mass Effect Andromeda” nalazło się oświadczenie przygotowane przez deweloperów gry. Okazuje się, że studio Bioware definitywnie zakończyło prace nad poprawkami i łatkami w trybie kampanii dla jednego gracza, a kolejne patche będą przeznaczone jedynie modułu dla trybu multiplayer.

Ostatnia część „Mass Effect” trafiła na rynek w nie najlepszym stanie, a teraz Bioware oficjalnie zakończył łatanie dziur i rozwój tytułu, przynajmniej jeśli chodzi o jednoosoowy tryb rozgrywki. W oświadczeniu studia czytamy, że wydana pod koniec zeszłego miesiąca łatka 1.10 była ostatnią, która dotyczy singlowej części „Andromedy”. Gracze nie mają się również spodziewać kolejnych fabularncyh DLC. „Mass Effect: Andromeda” nie zostało jeszcze całkowicie porzucone przez twórców, bo pozostawiono niewielki zespół, który wciąż pracuje nad rozwojem trybu multiplayer (w planach są m.in. nowe misje).

Fani „Andromedy” doczekają się zamknięcia fabularnych wątków rozgrywki w licencjonowanych książkach i komisach. W księgarniach znajdziecie już m.in. książkę „Mass Effect – Andromeda: Nexus Uprising” („Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek”), a jeszcze w tym roku mają pojawić się dwie kolejne powieści – „Mass Effect: Annihilation” oraz „Mass Effect: Initiation”.