Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Krótkometrażówka dla fanów The Last of Us

Jonathan Burnett przygotował aktorską krótkometrażówkę osadzoną w uniwersum „The Last of Us”. Zobaczcie jak wyglądałby świat gry w rzeczywistości.

W produkcji „The Last of Us: In Real Life” wystąpili Alyssa Botelho, Sean Campbell, Matthew Mullen oraz sam Burnett. Filmik skupia się na dwójce ocalałych w post-apokaliptycznym świecie znanym z gry studia Naughty Dog: