Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Root wkracza do gry. Kto zdobędzie las?

Wydawnictwo Portal Games w zeszły czwartek opublikowało jedną z bardziej wyczekiwanych gier bez prądu tego roku, czyli „Root”. Gra polega na tym, że gracze wcielają się w jedną z czterech zwierzęcych frakcji – każda z nich ma określoną, odmienną od innych drogę do zwycięstwa.

Choć z grubsza chodzi o to, aby przejąć kontrolę nad lasem. „Root: Gra o potędze i prawe w Leśnogrodzie” to strategiczna gra, w której trzeba zdobywać wpływy i kontrolę nad terytoriami. Wszystko tylko po to, żeby udowodnić, że to właśnie nasz obóz zasługuje na absolutną władzę nad połaciami Wielkiego Lasu.

Root

Nikczemna Markiza de Kot rządzi wielkim lasem twardą ręką. Pod jego rządami leśne stworzenia tworzą stronnictwa, zbierają zasoby i szykują się do obalenia jego rządów. Pośród leśnych polan daje się wyczuć zapach buntu, wojny z ciemiężcą mogącej wybuchnąć w najbardziej nieoczekiwanej chwili.

Scena jest gotowa, aktorzy znają swoje role. Oto nadszedł czas, aby zadecydować o losie Leśnogrodu. To od Ciebie zależy, która grupa ostatecznie zakorzeni się w Leśnogrodzie na wieki.

Root


Źródło: portalgames.pl