Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Kulki się posypały

Konstruktorzy wszystkich krajów, łączcie się! Czas stworzyć maszynę, silnik, wynalazek, dzięki któremu zasłyniecie na cały świat i zdobędziecie sławę na miarę Thomasa Edisona, braci Lumière, Johna Harrisona czy Ignacego Łukasiewicza. Ćwiczenia rozpoczną się w grze „Gizmos” Phila Walker-Hardinga, wydanej w Polsce przez Portal Games.

Zbliża się Wielka Wystawa Naukowa!

Jesteście najbardziej błyskotliwymi wynalazcami swojego pokolenia, starającymi się stworzyć w przydomowych warsztatach najbardziej pomysłowe i efektywne machiny. Czy będziesz potrafił ujarzmić różne formy energii i zbudować najlepszą kombinację machin, aby wyjść z tej rywalizacji zwycięsko i zdobyć nagrodę za pierwsze miejsce.

„Gizmos” to sprytna gra wykorzystująca mechanikę budowania silniczka. Używać będziesz do tego energii w formie kulek pobieranych ze specjalnego podajnika. Zasilą one różne twoje wynalazki, generując punkty zwycięstwa. Dzięki nim prześcigniesz konkurencję w wyścigu o miano największego wynalazcy wystawy naukowej! W każdej kolejnej rozgrywce w „Gizmos” możesz konstruować zupełnie nowe maszyny, aby sprawdzić, jak bardzo szalone kombinacje możesz uzyskać!

Producentem gry jest Cool Mini Or Not, wydawca takich tytułów, jak „Blood Rage”, „Rising Sun” czy „The Godfather. Imperium Corleone”. Autorem wymienionych gier jest Eric M. Lang, który odpowiadał za proces dewelopingu w projekcie „Gizmos”. Wszystkie wymienione gry zostały wydane w Polce przez Portal Games.